MUZYKA  /  NEWSY
01/12/2020
PA
Dua Lipa na liście „Najlepszych Utworów 2020 roku” według Guardian !

Magazyn Guardian stworzył listę „Najlepsze Utwory 2020 roku”, na której umieścił dwa single od Dua Lipy !

W zestawieniu znalazło się 20 utworów od różnych artystów, takich jak: Chloe x Halle, Miley Cyrus, The Weeknd czy Lady Gaga & Ariana Grande.

Guardian umieścił, aż dwa utwory od Dua Lipy„Hallucinate” oraz „Physical” 🌈

15. Hallucinate –
Gdyby rok 2020 poszedł zgodnie z planem, „Hallucinate” byłyby katarktycznym szczytem zestawu Glastonbury Dua Lipy: ten fatalny moment Worthy Farm, gdzie zdrowy dzień katalizuje się w sugestywną noc, kiedy waga w kostkach rozprasza się i festiwal naprawdę staje się nadprzyrodzony. Ta wspólna obietnica musiała zostać przywrócona jako prywatna zaduma, jak uzależniająco falujący wokal Lipy i wysublimowany dyskotekowy dom – fachowo wykonana pan-dekadowa hybryda przestrzeni i czasu zewnętrznego – wyprowadziła nas z zamknięcia i na wyższy samolot.

8. Physical –
Jest trafnie nazwany: w porównaniu z flota-footed Lipy singli, takich jak Don’t Start Now i Levitating, Physical ma chwalebną stertę. Przez ten rodzaj syntezatorowego basu, który najlepiej sprawdza się w sportowym samochodzie z lat 80. na opuszczonej miejskiej autostradzie, Lipa jest prawie żenująco naprzód. “Let’s Get Physical!” ona żąda, jakby chwyciła cię za kołnierz i wyciągnęła w dół korytarza hotelowego. Podobno Flashdance był kamieniem węgielnym przy jego pisaniu, ale na pewno była to Olivia Newton-John, podkreślona w teledysku o tematyce treningowej.
POPULARNE