Festiwale
02/07/2022
marta
Koncert Dua Lipy podczas Openera 2022 odwołany !

Dzisiaj (01 Lipca 2022) Dua Lipa miała wystąpić podczas Openera ! Niestety z powodu burzy organizatorzy o godzinie 19:30 postanowili zawiesić festiwal do odwołania, w tym koncerty Megan Thee Stallion oraz headlinerki festiwalu Dua Lipy ! Organizatorzy zostawili ‘światełko w tunelu’ podając do informacji, że nie odwołują trzeciego dnia Openera, jednak tylko go zawieszają do momentu poprawy pogody.

Festiwal miał wznowić działalność o godzinie 22:30, jednak oficjalne profile Openera rozwiały ostatnie szanse na koncerty obu artystek na głównej scenie.

Dua na swoim Instagram Story podała informację, że ze względów bezpieczeństwa występy tego wieczoru zostały uznane za niebezpieczne, i nie było jej dane zaśpiewać przed Polskimi fanami, ale zapewniła, że wróci tak szybko jak będzie to możliwe !

Megan Thee Stallion zaproponowano, aby swój koncert zagrała o północy, artystka miała się na to zgodzić, jednak w trakcie Live na Instagramie Megan wyznała, że na scenie pojawił się ‘szalony’ facet z nożem w ręku, a ze względów swojego bezpieczeństwa i jej teamu, ostatecznie zrezygnowała z występu !

Policja miała zdementować te ‘rzekome plotki’. Jak było naprawdę ? Po co artystka miała kłamać ?

W ramach ‘rekompensaty’ organizatorzy dali szansę osobom, które miały bilety jednodniowe na 1 Lipca, karnety weekendowe oraz karnety 4-dniowe na Voucher, który będą mogli wykorzystać w najbliższych 3 latach do zakupu biletów na Open’era. Pytanie czy artystki po takich doświadczeniach, wciąż niepotwierdzonych plotkach będą chciały jeszcze wrócić na festiwal do Polski. 🙂
POPULARNE