Future Nostalgia Tour
10/02/2022
marta
Dua Lipa otworzyła ‘Future Nostalgia Tour’ w Miami !

Po 2 latach wreszcie świat doczekał się Future Nostalgia Tour od Dua Lipy ! Artystka dzisiejszej nocy zaprezentowała show promujące jej najnowszy album w Miami. Dua podczas koncertu zaśpiewała 18 piosenek, przebierała się w 4 różne stroje i cały czas zaskakiwała wszystkich podczas show !

Od wizualizacji przez choreografię, aż po scenografię i głos Future Nostalgia Tour jest zdecydowanie obecnie największym wydarzeniem tego roku.

Supportem artystki były Lolo Zouaï oraz Caroline Polachek.
Pierwsza artystka – Lolo na scenie pojawiła się około 1:40 (czasu Polskiego), a następnie o 2:20 swoją część zaśpiewała Caroline.

Team Dua Lipy około 3:00 (czasu Polskiego) rozpoczął przygotowywać scenę na wejście artystki ! Lipa na scenie pojawiła się oficjalnie koło godziny 3:20 !

Na start Dua zaśpiewała Physical oraz New Rules, a następnie Love Again, Cool, Pretty Please, Break My Heart oraz Be The One.


ZDJĘCIAW II akcie piosenkarka zaprezentowała fanom We’re Good, Good In Bed, Fever oraz Boys Will Be Boys


W przerwie między II a III aktem tancerze na scenie tańczyli do remixów z Club Future Nostalgia ! Chwilę póżniej Dua pojawiła się na scenie z Mashup’em One Kiss i Electricity. Później artystka zaśpiewała Hallucinate oraz Cold Heart.

Po krótkim Interlude w IV akcie Dua pojawiła się nad sceną na platformie “lewitując” nad fanami, zaśpiewała singiel Levitating !

Na sam koniec piosenkarka zaprezentowała fanom Future Nostalgia oraz Don’t Start Now.
POPULARNE