Albumy
12/08/2020
PA
Dua Lipa wydaje album “Club Future Nostalgia: The Remix Album” !

Już 28 Sierpnia tego roku Dua Lipa wyda specjalną edycję albumu “Future Nostalgia” zatytułowaną Club Future Nostalgia: The Remix Album !

Na albumie znajdą się wszystkie utwory z podstawowej wersji krążka FN, jednak z małymi dodatkami w postaci specjalnych gości takich jak Madonna, Gwen Stefani czy Missy Eliot !
Według plotek na albumie można spodziewać się również takich gwiazd jak Ariana Grande, Kylie Minogue, Janet Jackson oraz Jamiroquai.

Obecnie potwierdzone kolaboracje to:
„Levitating” – remiks autorstwa The Blessed Madonna z udziałem Madonny i Missy Elliott
„Physical” – remiks autorstwa Marka Ronsona z udziałem Gwen Stefani

“To znakomita kolekcja zupełnie nowych remiksów i kolaboracji z niesamowitymi supergwiazdami, undergroundowymi bohaterami i jednymi z najlepszych talentów muzyki tanecznej na świecie, skoordynowana i przekształcona w ciągły format mixtape z The Blessed Madonna. To eklektyczna i euforyczna mieszanka przeszłości i teraźniejszości, celebracja łączenia muzycznych światów, gdy dom lat 90. płynnie łączy się z najlepszymi gwiazdami popu i remiksami 2020 roku, pluskiem duszy lat 80-tych i kilkoma muzycznymi perełkami pierwszej dekady XXI wieku.” – Warner Records w komunikacie prasowym o nadchodzącym krążku Lipy.

„Ostatnie miesiące były surrealistyczne. Patrzyłam, jak tańczyliście w swoich domach i na imprezach Zoom do „Future Nostalgia”, jakbyście byli ze mną w klubie. Przyniosło to wiele radości moim dniom w domu, chociaż wolałabym grać te piosenki na żywo dla was wszystkich podczas trasy koncertowej. W tym czasie postanowiłam podnieść imprezę na wyższy poziom z niezrównaną The Blessed Madonna, która potajemnie pomogła mi stworzyć mixtape, który stał się „Club Future Nostalgia”. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy znajomych i legendy. Absolutne Królowe Missy Elliott i Madonna dołączyły do ​​mnie przy epickim remiksie Levitating, podczas gdy moja wymarzona gwiazda Gwen Stefani i Mark Ronson połączyli siły, aby przenieść Physical na wyższy poziom. A impreza na tym się nie kończy – przed nami jeszcze tyle niespodzianek! ” – Dua Lipa o Club Future Nostalgia: The Remix Album

„Biorąc Future Nostalgia i przeobrażając go na nowo jako album z mixtapami, był to ogromny projekt, który musiałam wykonać w absolutnej tajemnicy i samotności na moim strychu. W pewnym sensie stworzenie tej fantazji z tego pięknego nagrania, które dała nam już Dua, było idealnym wyzwaniem na pandemię. Było to ogromne i nieskończenie szczegółowe zadanie. Tworzenie remiksów i oryginałów, wybieranie remiksów wymarzonego zespołu i wplatanie współpracy w nowy album było co najmniej zniechęcające i ekscytujące. Mój podziw dla Duy tylko się zwiększył. Jest geniuszem, jedyną artystką swojego pokolenia i po prostu kochaną. Nie mam pojęcia, jak stworzyć ten list miłosny w tak legendarnej obsadzie. Ostatecznie moim celem było zbudowanie nowego świata: Club Future Nostalgia, parkietu tanecznego, którego wszyscy tak bardzo potrzebujemy, ale nie możemy go w pełni osiągnąć. Bardzo podoba mi się ten projekt i mam nadzieję, że Ty też go pokochasz ” – The Blessed Madonna

Gwen Stefani o swoim zaangażowaniu: „Byłam bardzo podekscytowana, kiedy Dua skontaktowała się ze mną i Markiem Ronsonem w sprawie remiksu Physical. „Club Future Nostalgia” to epicka impreza taneczna i jestem podekscytowana, że ​​mogę być jej częścią ”.

Mark Ronson o swoim remiksie dla Physical: „Właściwie rzadko robię remiksy, ale Dua to moja własna dziewczyna. Naprawdę chciałem uczynić to dla niej wyjątkowym, a także wnieść do tej piosenki coś zupełnie nowego. Zasadniczo chciałem, żeby było tak dobrze, jak usłyszenie zupełnie nowej piosenki. A potem, kiedy usłyszałem głos Gwen … To znaczy, ma taki ikoniczny ton, że byłem w siódmym niebie. Czułem się bardzo dobrze ”.

Missy Elliott: „Jestem pokornie wdzięczna, że ​​Dua poprosiła mnie o udział w tej płycie, ponieważ jestem fanką jej twórczości i uwielbiam wszystkie wibracje lat 80., które daje jej muzyka. Kiedy jej zespół wysłał tor, pomyślałem: „Och, och, to ogień!” i natychmiast zapisał jej werset. Usłyszała go i zakochała się i oto jesteśmy! “
POPULARNE