Albumy
18/06/2020
PA
“Future Nostalgia” to jeden z najlepszych albumów wydanych w 2020 roku

Na liście “Najlepszych Albumów wydanych w 2020 roku” z pewnością musi znaleźć się drugi studyjny album od Dua Lipy – “Future Nostalgia” !

W zestawieniu “50 Najlepszych albumów 2020 roku” od Rolling Stone miejsce uzyskał “Future Nostalgia”

Future Nostalgia to zapierająca dech w piersiach zabawa, spójność i ambitna próba znalezienia miejsca na dyskotekę w 2020 roku. Niesamowita Dua Lipa odnosi sukcesy: optymistyczny album, który zdecydowała się wydać tydzień wcześniej niż planowano, jest idealnym balsamem na stresujący czas. „Future Nostalgia” jest jak neonowy znak „Welcome”. Jego obóz, robot-funk Daft Punk-ian, akcentuje głupie, pełne nonsensów, ale elegancko dostarczone jedno-linijki, takie jak: “I can’t teach your man how to wear his pants.”. Główny singiel albumu „Don’t Start Now” stał się nim nie bez powodu. Jest to rodzaj wielkiego hymnu w stylu Robyn, rozbicia taneczno-popowego, który każda gwiazda muzyki pop musi przynajmniej raz spróbować.

Magazyn Complex postanowił umieścić “Future Nostalgia” na #30 miejscu swojego notowania “50 Najlepszych albumów z 2020 roku”

Wzmacniający i odurzający duch Dua Lipy jest zawsze obecny na [albumie]Future Nostalgia”. Album brzmi jak niezbędna popowa lista odtwarzania, pełna odważnych piosenek tanecznych, które przypominają muzykę disco i funk z lat 80. Czasami odpoczywa od optymistycznego tempa w utworach takich jak „Cool” i „Boys Will Be Boys”, ale nigdy nie ucieka na zbyt długo. Podczas gdy Dua kieruje się odwagą popowej rodziny królewskiej, która pojawiła się przed nią, jej wyjątkowy ton i beztroskie podejście do utworów takich jak „Don’t Start Now” i „Good In Bed” udowadnia, że sama należy do nich. Dua rozpoczyna album z pewną reakcją, która prawdopodobnie skierowana jest do krytyków, którzy jeszcze nie umieścili jej dźwięku. “I know you’re dying to figure me out”, śpiewa na tytułowym utworze. Chociaż może to być prawda na początku, wszelkie trwałe zamieszanie jest usuwane na bok, zanim zakończy się ostatnia piosenka.
POPULARNE