MUZYKA  /  NEWSY
22/10/2018
marta
Dua Lipa w najnowszej kampanii dla marki „Adidas”


ZDJĘCIA


W ROZMOWIE Z HANNAH BRONFMAN: “Jako miłośniczka mody i DJ, Dua jest dla mnie inspiracją i chciałam dowiedzieć się, gdzie muzyka i moda łączą się w jej życiu, jak wyrobiła te zabójcze mięśnie brzucha oraz jak bardzo pozostaje kreatywna podróżując po świecie. ” – Hanna

GDY JESTEŚ W DRODZE TAK DŁUGO, JAK SIĘ CZUJESZ? CZY MASZ JAKIEŚ WŁASNE HACKI ZDROWOTNE, BEZ KTÓRYCH NIE MOŻESZ ŻYĆ?

Staram się pracować jak najwięcej. Mam tak pracowity styl życia i ​​czuję, że muszę codziennie robić coś dla siebie. Uwielbiam robić coś, co jest naprawdę żwawe i szybkie – jak 15-minutowy trening HIIT, który mogę zrobić, zanim zacznę dzień. Kiedy mam odrobinę więcej czasu dla siebie, uwielbiam łączyć to i szukać różnych treningów w jakimkolwiek mieście, w którym jestem, czy to joga, pilates, boks czy spinning. Gdy jestem w autobusie turystycznym, każdego dnia każde miejsce jest inne, więc nigdy nie wiem, co mam zamiar znaleźć, więc zawsze jest to jeden ze sposobów, aby zachować jego ciekawość.

MASZ ZASADY, JEŚLI CHODZI O RANDKI, CZY MASZ ZASADY DOTYCZĄCE KONDYCJI I ZDROWIA?

Staram się być jak najbardziej zdrowa, kiedy tylko mogę. Nigdy nie przestaję się leczyć, kocham niegrzeczne smakołyki, ale staram się ograniczać do kilku dni, kiedy nie jestem tak bardzo zajęta, bo jeśli jem pączki – zwykle wpycha mnie to w śpiączkę pokarmową!

JAKA JEST TWOJA ULUBIONA PIOSENKA DO CARDIO I DO KTÓREJ Z TWOICH PIOSENEK JEST NAJLEPIEJ ĆWICZYĆ?

Apeshit od The Carters, Level Up od Ciara.
Do mojej własnej piosenki – Be The One.

dua1

PRACOWAŁAŚ I WYSTĘPOWAŁAŚ, ODKĄD BYŁĄŚ BARDZO MŁODA, CZY FITNESS ZAWSZE BYŁ CZĘŚCIĄ TWOJEGO STYLU ŻYCIA?

Chodzenie na siłownię nigdy nie było czymś, co mi się podobało, dopiero niedawno zakochałam się w tym. Ale nadal wolę chodzić na zajęcia treningowe lub pracować z trenerem – czuję, że jestem całkiem bezużyteczna gdy ćwiczę na własną rękę, więc wolę być w pobliżu innych ludzi, którzy pracują ze mną i nade mną.

JESTEŚ IKONĄ STYLU – OD SCENY PO SALĘ GIMNASTYCZNĄ, TWOJE STROJE SĄ ZAWSZE NIESAMOWITE. JAK ZMIENIĆ STYL TRENINGU NA PODSTAWIE NASTROJU LUB REŻIMU?

To zależy od rodzaju treningu i pogody. Jeśli jest wcześnie rano i jestem zmęczona, to zawsze wydaje mi się, że sięgam po coś bardziej luźnego i wygodnego. Jeśli ćwiczyłabym pilates lub jogę, zapewne nosiłabym legginsy i wytresowany biustonosz.

dua1

OD PISANIA WŁASNYCH PIOSENEK, STYLIZOWANIA WŁASNYCH STROJÓW I WYMYŚLANIA WŁASNYCH WYSTĘPÓW SCENICZNYCH, CO INSPIRUJE CIĘ DO TWORZENIA?

Osobiste doświadczenia – piszę o nich, to jest bardzo terapeutyczne. Staram się robić rzeczy, które mnie przerażają lub które, jak sądzę – niekoniecznie mogę znieść. Inspiują mnie różne miejsca, które odwiedzam, lubię nosić różne stroje na podstawie danej kultury.

PATRZĄC WSTECZ NA NIEKTÓRE Z TWOICH NAJWIĘKSZYCH PRZEŁOMÓW, JAKA JEST SIŁA NAPĘDOWA, KTÓRA CIĘ TAM DOPROWADZIŁA?

Miłość – jaką mam dla mojej pracy. Mam szczęście, że robię coś, o czym marzyłam przez całe moje życie – moje hobby to moja praca. To nie znaczy, że nie ma w tym nic trudnego, ale robię rzeczy, o których nawet nie wiedziałam, że są możliwe, na przykład występy w Lidze Mistrzów UEFA! To naprawdę ekscytujące widzieć, jakie nowe rzeczy i wydarzenia przynosi mi ta kariera, jestem po prostu wdzięczna.

dua1

TO DOSKONAŁY CZAS, ABY BYĆ KOBIETĄ, KTÓRA Z ARTYSTEK CIĘ INSPIRUJE?

Od artystki pop takiej jak Pink, po wspaniałą autorkę tekstów i wspaniałą artystkę jaką jest Alicia Keys, po Michelle Obamę, czy modelkę Adwoa Aboah.
Kobiety, które utorowały drogę młodym kobietom o różnym pochodzeniu i pokazały, że wspierają i że mogą zrobić wszystko, na co się nastawią. Są to kobiety, które naprawdę walczą o prawa kobiet na tak wiele różnych sposobów, niezależnie od tego, czy chodzi o stanowisko polityczne, czy o osobiste upodmiotowienie.

JAKIE CELE POSTAWIŁEŚ SOBIE NA PRZYSZŁY ROK?

Chciałabym dokończyć kolejny album i zacząć wydawać nową muzykę. Jestem naprawdę podekscytowana rozpoczęciem nowego rozdziału w mojej karierze – myślę, że w przyszłym roku będzie się dużo działo w związku z następnym albumem!
POPULARNE