INNE  /  Koncerty  /  The Self- Titled Tour
05/04/2018
marta
Wygraj spotkanie z Dua Lipa! – KONKURS Warner Music Poland

Przychodzę do Was z informacją o nowym konkursie Warner Music Poland oraz Aleksandry Żuraw!

W konkursie jest możliwość wygrania przelotu, noclegu i co najważniejsze? PAKIETU VIP na specjalnym koncercie Duy – który odbędzie się 17 Kwietnia w Birmingham!!

Co zrobić?

  1. Stwórz playlistę na Spotify zawierającą piosenki, które dają Ci moc i motywują do działania (+5 wybranych utworów z albumu “Dua Lipa”)

Oceniana będzie okładka, nazwa playlisty oraz wybór utworów!

CZAS TRWANIA DO 10 KWIETNIA!

Więcej pod postem konkursowym na profilu Oli Żuraw (instagram):

Jesteś silną i niezależną kobietą? Chcesz wygrać spotkanie z Dua Lipa na wyjątkowym koncercie? Razem z Warner Music Poland przygotowaliśmy dla Ciebie niesamowity konkurs! Stwórz Swoją playlistę na Spotify zawierającą piosenki, które dają Ci moc i motywują do działania! (+5 wybranych piosenek z albumu „Dua Lipa”). Do wygrania jest przelot, nocleg i pakiet VIP na specjalny koncert Dua Lipa – który odbędzie się 17.04.2018 w Birmingham! Ja też tam będę! ☝?Oceniana będzie okładka, nazwa playlisty oraz wybór utworów! Skomentuj ten post nazwa swojej playlisty + Wrzuć link do playlsity w BIO na swoim profilu. Czas trwania konkursu – do 10.04.2018! Regulamin: https://wmg.lnk.to/DuaLipaKonkurs POWODZENIA! ❤️ @dualipa @warnermusicpoland #dualipa #wornermusicpoland

Post udostępniony przez Aleksandra Żuraw (@aleksandrazuraw)


 
POPULARNE